Mapa strony
Ciekawe linki
Akutalności
II Kongres Przyszłości
2018-06-13 13:30:33

    W dniach 7-8 czerwca 2018 r. przedstawiciele Warmińsko-Mazurskiej Agencji Energetycznej brali udział w II Kongresie Przyszłości.

       Podczas 2 dni które przepełnione były potężną dawkę wiedzy, inspiracji i motywacji a także wybitnymi osobistościami i znanymi prelegentami, którzy dzielili się swoim doświadczeniem, WMAE Sp. z o.o. inspirowało odwiedzających proekologicznymi rozwiązaniami. Dzięki współpracy oraz uprzejmości firmy WASILEWSKI I SYN Sp. z o.o. z Ełku oraz przedstawicielowi tej Firmy Panu Mariuszowi Modzelewskiemu mieliśmy możliwość zapoznania się z najnowszą nowinką techniczną jaką jest w pełni elektryczny samochód marki NISSAN LEAF II. (www.wasilewskiisyn.pl)

         Kolejnym punktem na naszym stoisku były systemy fotowoltaiczne, które prezentowane były dzięki uprzejmości firmy CORAB i przedstawicielowi tej firmy Panu Piotrowi Korzenieckiemu. (fotowoltaika.corab.eu)

      Drugiego dnia Kongresu, Prezes WMAE Sp. z o.o. Pan Adam Krzyśków był prelegentem podczas spotkania dotyczącego Gospodarki a tematem rozmów była Atmosfera Przyszłości wspólnie z pozostałymi panelistami (Lidia Warnel, Henryk Biały, prof. dr hab. Anna Doboszyńska) pod przewodnictwem Daniela Raczkiewicza dyskutowali nad jakością czystością powietrza oraz możliwościami poprawy jego parametrów w świetle nowych, proekologicznych rozwiązań dostępnych na rynku.

       Relacja fotograficzna z tego wydarzenia dostępna jest w poniższym linku.

 

II KONGRES PRZESZŁOŚCI 7-8 czerwca 2018 r.

 

PODZIĘKOWANIE# #
copyright © WMAE
All rigths reserved

Projekt i realizacja  Artneo
Odwiedziny w tym miesiącu: 22190
Odwiedziny ogółem: 1749727