Mapa strony
Ciekawe linki
TARGI ENERGY EXPO ARENA
2017-09-26 08:07:50

Pobierz obrazki

 

W dniach 29–30 listopada 2017w Expo Mazury odbędzie się III edycja targów Energy Expo Arena. Sukces, jaki odniosły targi w 2015 i 2016 roku, odbił się szerokim echem w całej branży odnawialnych źródeł energii.

Targi Energy Expo Arena poświęcone są tematyce odnawialnych źródeł energii i energetyce prosumenckiej. Jedną z nowości tegorocznej edycji targów jest strefa Smart Citypoświęcona w całości nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym przeznaczonym dla miast. Partnerem Strategicznym strefy i konferencji pt. "Smart City - nowoczesne technologie w służbie mieszkańców miast" został Związek Miast Polskich.
Przewidujemy organizację ciekawych szkoleń, konferencji i warsztatów. Ta strona naszego wydarzenia zyskała w tym roku nowy, międzynarodowy wymiar dzięki warsztatom „Innowacyjne rozwiązania dla małych i średnich biogazowni (Innovative solutions for small and medium biogas plants)” organizowanym we współpracy z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskimw Olsztynie oraz instytutami naukowym z Niemiec i Szwecji. Zapraszamy do udziału w wyjątkowym i jedynym w skali kraju wydarzeniu targowym, na którym będzie można zobaczyć nowoczesne rozwiązania technologiczne służące uzyskiwaniu zielonej energii oraz budowaniu ekologicznych, niskoemisyjnych miast przyszłości.# #
copyright © WMAE
All rigths reserved

Projekt i realizacja  Artneo
Odwiedziny w tym miesiącu: 28154
Odwiedziny ogółem: 1670492