Mapa strony
Ciekawe linki
Akutalności
Regulamin aukcji dla OZE ogłoszony przez URE
2016-11-29 12:58:49

 
Jak poinformował portal Gramwzielone.pl, Urząd Regulacji Energetyki opublikował dzisiaj regulamin aukcji dla odnawialnych źródeł energii. Jak wcześniej zapowiadało Ministerstwo Energii i jak wynika z przygotowanych przez ME rozporządzeń, pierwsze aukcje dla OZE mają się odbyć jeszcze w tym roku. Mimo, że na ich przeprowadzenie zostaje coraz mniej czasu, terminy tegorocznych aukcji nie zostały jeszcze ogłoszone.
 
Urząd Regulacji Energetyki ogłosił Regulamin aukcji na sprzedaż energii elektrycznej wytwarzanej w instalacjach odnawialnego źródła energii, zgodnie z art. 78 ust. 11 ustawy z 20 lutego 2015 r.

Sam regulamin został przygotowany przez URE i zatwierdzony przez Ministra Energii na podstawie przepisów art. 78 ust. 8 i 10 ustawy o odnawialnych źródłach energii.
 
Jak informuje Urząd Regulacji Energetyki, Regulamin aukcji określa przebieg i sposób rozstrzygnięcia aukcji, warunki przetwarzania danych dotyczących uczestników aukcji, wymagania techniczne dotyczące dostępu do internetowej platformy aukcyjnej, sposób zapewnienia bezpieczeństwa i prawidłowości przebiegu aukcji oraz warunki zawieszenia dostępu do internetowej platformy aukcyjnej.
 
Źródło:

Dołączone pliki:# #
copyright © WMAE
All rigths reserved

Projekt i realizacja  Artneo
Odwiedziny w tym miesiącu: 11568
Odwiedziny ogółem: 1545548