Mapa strony
Ciekawe linki
Konkurs promujący OZE
2012-01-10 12:32:29

            Zakończono nabór prac w związku z konkursem promującym odnawialne źródła energii. Poniżej przedstawiamy listę uczestników konkursu z podziałem na szkoły.

 

Za wszystkie nadesłane prace dziękujemy!!!

 

        LISTA UCZESTNIKÓW

1. Szkoła Podstawowa w Bemowie Piskim

 

  1. Amelia Niedźwiecka                            klasa VI
  2. Patrycja Bałazy                                   klasa VI
  3. Marcelina Cwalińska                           klasa VI
  4. Adrian Antoniak                        
  5. Adrianna Borkowska                           klasa III
  6. Oliwia Ptaszyńska                               klasa III
  7. Krystian Laur                                       klasa IV
  8. Aleksandra Plana                                klasa IV

 

2. Szkoła Podstawowa nr 16 w Elblągu

 

  1. Alicja Bem                                   klasa Va
  2. Wiktoria Kordecka                       klasa Va
  3. Bartosz Bem                                klasa VI a
  4. Natalia Śnigier                             klasa VI a
  5. Marta Kuligowska                        klasa VI a
  6. Kacper Melnyk                             klasa Vc
  7. Dominika Beksa                          klasa Vc
  8. Wiktoria Lezzoum                       klasa IV c
  9. Zuzanna Stankiewicz                  klasa IV c
  10. Julia Borkowska                          klasa V a
  11. Natalia Woźniak                          klasa V a

 

3. Szkoła Podstawowa nr 18 w Elblągu

 

  1. Katarzyna Życzkowska                 klasa III b
  2. Daria Andruszkiewicz                   klasa III b
  3. Marcel Czerniawski                      klasa III b
  4. Jakub Gniotek                              klasa III b
  5. Łukasz Wiechowski                      klasa III b
  6. Anna Markiewicz                          klasa III b
  7. Ewa Wiercińska                            klasa III b
  8. Karina Kirchhof                             klasa III b
  9. Filip Cybulski                                klasa III b

 

4. Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny w Idzbarku

 

  1. Wiktoria Zwierzykowska               klasa II
  2. Laura Jasińska                             klasa II
  3. Artur Drozd                                   klasa V
  4. Jolanta Czamajło                          klasa II
  5. Sylwia Sonenberg                         klasa VI
  6. Sandra Kempa                              klasa V
  7. Aleksandra Cieślak                       klasa VI
  8. Michał Mazik                                 klasa V
  9. Marcin Niedźwiecki                       klasa IV
  10. Oliwia Mówińska                           klasa IV
  11. Jakub Winiarek                             klasa II

 

5. Szkoła Podstawowa nr 4 w Ornecie

 

  1. Patrycja Minowicz                        klasa VI a
  2. Mariusz Łukaszewicz                   klasa VI a
  3. Jacek Stankiewicz                       klasa III
  4. Kacper Gidziewicz                       klasa VI a
  5. Denis Gruchała                           klasa III
  6. Hubert Butkiewicz – Kapowicz    klasa VI
  7. Agata Kudła                                klasa VI a
  8. Kinga Adrianowska                     klasa VI a
  9. Adrianna Rychlińska                   klasa VI a
  10. Renata Jargot                             klasa VI a
  11. Agata Narucka                            klasa VI a
  12. Jakub Trambowicz                      klasa III
  13. Jakub Wasiak                             klasa III
  14. Kamila Stawska                          klasa VI
  15. Diana Brzezińska                        klasa VI a
  16. Piotr Tyl                                       klasa VI a
  17. Maciej Tiurmorezów                    klasa VI a
  18. Jakub Sudoł                                klasa VI a

 

6. Publiczna Szkoła Podstawowa w Kłębowie

 

  1. Przemysław Tatol                        klasa IV
  2. Aleksandra Adamiec                   klasa V
  3. Patryk Filipiak                              klasa IV
  4. Patrycja Wójcikowska                  klasa IV
  5. Michał Górski                               lat 9
  6. Nina Brońska                               lat 9
  7. Klaudia Giera                               klasa IV
  8. Kinga Orłowska                           klasa VI
  9. Patryk Filipiak                              lat 10
  10. Katarzyna Majewska                   klasa V
  11. Aleksandra Ambroziak                klasa VI
  12. Kacper Broński                           lat 6
  13. Hubert Przybył                            lat 10
  14. Wiktoria Maliszewska                 lat 6

 

7. Przedszkole Art. School

 

  1. Laura Rzetelska                           4 lata
  2. Oliwier Zakrzewski                       4 lata
  3. Viktoria Rydzkowska                    4 lata
  4. Weronika Klepadło                       4 lata
  5. Magada D’obyrn                           6 lat
  6. Róża Jabłonowska

 

8. Indywidualnie – Szarlotta Pacholska, Ełk

 

9. Szkoła Podstawowa nr 1 w Dobrym Mieście

 

  1. Angelika Staszkiewicz                 klasa III b
  2. Agata Malinowska                        klasa III b
  3. Błażej Kozakiewicz                      klasa III b
  4. Klaudia Kornacka                         klasa III b
  5. Wiktoria Jasińska                         klasa III b
  6. Angelika Orłowska                       klasa III b
  7. Alan Radig                                   klasa III b
  8. Bartłomiej Staszkiewicz               klasa III b

 







# #
copyright © WMAE
All rigths reserved

Projekt i realizacja  Artneo
Odwiedziny w tym miesiącu: 3874
Odwiedziny ogółem: 1706484