Mapa strony
Ciekawe linki
Akutalności
ENERGY EXPO ARENA 26-27 listopada 2015
2015-05-13 13:39:45

 

Rozwój rynku eko-energii w Polsce!

W dniach 26-27 listopada 2015 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Arena w Ostródzie, odbędzie się I edycja Energy Expo Arena (EEA). Wyjątkowe wydarzenie targowe, poświęcone tematyce odnawialnych źródeł energii i energetyce prosumenckiej, idealne do propagowania wiedzy, która ma zaowocować rozwojem rynku eko-energii w Polsce.

Obszar tematyczny targów obejmie między innymi: kolektory słoneczne, pompy ciepła, rozwiązania dla elektrowni wodnych i wiatrowych, systemy oszczędzania energii, energia wód geotermalnych czy energia biomasy. Szerokie podejście do tematyki odnawialnych źródeł energii spowodowało, że wśród wystawców znajdą się również firmy doradcze i consultingowe, specjalizujące się w przygotowaniu specjalistycznej dokumentacji, niezbędnej dla pozyskania dofinansowania.

Targi Energy Expo Arena to szansa zaprezentowania oferty produktowej z branży szerokiemu gronu odbiorców, a także możliwość nawiązania nowych kontaktów handlowych i biznesowych.

Niewątpliwym atutem targów jest lokalizacja obiektu, gdzie odbędzie się wydarzenie. Expo Arena położona jest w bowiem w Ostródzie, czyli w samym sercu Zielonych Płuc Polski.

W tym samym czasieorganizowane są również Targi Kubatura – targi ogólnobudowlane. Powiązanie tych dwóch wydarzeń pozwoli na otrzymanie niepowtarzalnego efektu synergii.

Zapraszamy na stronę targów: http://www.energyexpo.pl/

 

INFORMACJA PRASOWA# #
copyright © WMAE
All rigths reserved

Projekt i realizacja  Artneo
Odwiedziny w tym miesiącu: 22963
Odwiedziny ogółem: 1624618