Mapa strony
Ciekawe linki
Akutalności
Sprawozdanie ze spotkania konsultacyjnego
2014-09-04 12:45:55

Raport (sprawozdanie) ze spotkania konsultacyjnego

z dnia 03.09.2014 r.

 

3 września 2014 r. w Urzędzie Miasta w Kętrzynie odbyło się czwarte (drugie międzynarodowe) spotkanie konsultacyjne dot. omówienia propozycji dokumentu pn. „Wspólny Model kompleksowego systemu oszczędzania zasobów energetycznych w gospodarce komunalnej i mieszkaniowej małych miast na przykładzie Kętrzyna  i Svetlego’’ .Opracowanie to powstajew ramach projektu „Energooszczędne zarządzanie zasobami – wspólny model dla małych miast na przykładzie Kętrzyna i Svetlego”. 

W spotkaniu uczestniczyli m.in. przedstawiciele jednostek komunalnych należących                   do miasta Kętrzyn, przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Kętrzynie oraz przedstawiciele z miasta partnerskiego Svetly. Pierwszym punktem spotkanie było przypomnienie, jakie założenia wspólnego modelu zaprezentowała na poprzednim spotkaniu Warmińsko-Mazurska Agencja Energetyczna Sp. z o.o. Następnie głos zabrała strona rosyjska, Pan Potapov zaprezentował ukończone już dokumenty: „Koncepcja kompleksowego systemu oszczędzania zasobów energetycznych w gospodarce komunalnej i mieszkaniowej dla miasta Svetly” oraz „Program realizacji Koncepcji kompleksowego systemu oszczędzania zasobów energetycznych w gospodarce komunalnej i mieszkaniowej dla miasta Svetly”. W dalszej części przedstawił założenia „Wspólnego modelu ….” wypracowane przez stronę rosyjską.

 W drugiej części spotkania obie strony znając już swoje wymagania, co do nowego dokumentu nakreśliły wspólnie jego schemat, wypracowały zakres merytoryczny i harmonogram prac. Zaplanowano również następne spotkanie, które ma się odbyć w mieście Svietly. Na koniec spotkania obecni uczestnicy mieli możliwość zgłoszenia ewentualnych uwag i propozycji uzupełnień do zawartych ustaleń.# #
copyright © WMAE
All rigths reserved

Projekt i realizacja  Artneo
Odwiedziny w tym miesiącu: 22202
Odwiedziny ogółem: 1749739