Mapa strony
Ciekawe linki
Akutalności
Nie minął tydzień i jest kolejna wersja projektu ustawy o OZE
2014-02-05 09:15:53

Rządowe Centrum Legislacyjne opublikowało dziś kolejną wersje projektu ustawy o odnawialnych źródłach energii. To już trzecia wersja tego dokumentu na przestrzeni miesiąca.
 

Rządowe Centrum Legislacyjne opublikowało wersję 6.2 ustawy o OZE datowaną na dzień 4 lutego 2014 r. Wraz z nią ukazały się również nowe wersje oceny skutków regulacji oraz uzasadnienia do projektu.

Przypominamy, że poprzednia odsłona tego dokumentu ujrzała światło dzienne niecały tydzień temu, a wcześniejsza wersja ukazała się w pierwszych dniach stycznia. Wersje te bazują na projekcie z 12 listopada, który znacząco różni się od poprzednich projektów, nad którymi prace trwały od momentu opublikowani przez resort gospodarki pakietu projektów trzech ustaw energetycznych - czyli tzw.trójpaku w grudniu 2011 roku.
Wczoraj dyrektor departamentu energii odnawialnej w Ministerstwie Gospodarki Janusz Pilitowski zapowiedział, że w najbliższy czwartek projektem ustawy zajmie się Komitet Stały Rady Ministrów, a w pierwszym kwartale tego roku regulacja trafi do sejmu.

Dołączone pliki:# #
copyright © WMAE
All rigths reserved

Projekt i realizacja  Artneo
Odwiedziny w tym miesiącu: 29385
Odwiedziny ogółem: 1702557