Mapa strony
Ciekawe linki
Akutalności
Innowacje Technologiczne w Bioenergetyce
2011-05-09 12:27:23

     Konferencja "Innowacje Technologiczne w Bioenergetyce" została objęta Patronatem Honorowym przez Warmińsko - Mazurską Agencję Energetyczną Sp. z o.o.

    

     W dniu 26 maja 2011 w Hotelu Mariott, Al. Jerozolimskie 65/79 w Warszawie odbędzie się ogólnopolska konferencja „Innowacje Technologiczne w Bioenergetyce. Praktyczne inwestowanie w biotechnologie, w oparciu o polskie rozwiązania technologiczne i najefektywniejszą w Polsce roślinną bazę surowcową."

     W imieniu organizatora pragnę zaprosić Państwa do objęcia Patronatem Honorowym konferencji.

     Polska jest w grupie krajów Unii Europejskiej posiadających potencjał energetyczny biomasy jeden z najwyższych spośród Odnawialnych Źródeł Energii (OZE). Perspektywy, przed którymi stoi polska bioenergetyka, stały się punktem wyjścia dla opracowania programu konferencji.

    Podczas spotkania uczestnicy będą mieli możliwość poznania najnowszych technologii stosowanych w bioenergetyce w zakresie przetwarzania biomasy roślinnej i zwierzęcej. Przedstawiciele Konsorcjum Projektowo - Wykonawczego EKOENERGIA - SANECO przedstawią zastosowanie instalacji całkowicie bezodorowej i bezodpadowej, w której kompleksowo rozwiązano m. in. problem zagospodarowania substratów wysoko zaazotowanych.

     Zaproszeni do współpracy eksperci przedstawią wachlarz surowców roślinnych (m. in. burak energetyczny, perz wyrośnięty kępkowy, topinambur i amarant) mających zastosowanie energetyczne podczas spalania w biogazowni.

     Konferencja pozwoli także na zdobycie praktycznej wiedzy dotyczącej budowy bioelektrowni przeznaczonej do produkcji energii elektrycznej dla końcowego odbiorcy z pominięciem przesyłu sieciami Zakładu Energetycznego, a także możliwości jej sfinansowania.

     Organizatorem konferencji jest agencja onPRomotion, doświadczony partner w organizacji wyspecjalizowanych warsztatów, konferencji i kongresów tematycznych dla branży OZE w Polsce.

 

Szczegółowe informacje nt. konferencji znajdziecie Państwo na www.onpromotion.pl
Kontakt z onPRomotion Public Relations:
Dział Projektów dla OZE
tel. kom. 509 914 848
e-mail: oze@onpromotion.pl

 


 # #
copyright © WMAE
All rigths reserved

Projekt i realizacja  Artneo
Odwiedziny w tym miesiącu: 17131
Odwiedziny ogółem: 1744728