Mapa strony
Ciekawe linki
Akutalności
Europejskie Słoneczne Dni po raz drugi z WMAE !
2013-03-18 14:30:37

Europejskie Słoneczne Dnijuż po raz 3 w Polsce! Maj 2013 będzie wyjątkowo słoneczny w tym roku – 60 wydarzeń w całej Polsce ma zwrócić uwagę mieszkańców gmin i miast, dzieci i dorosłych na energetykę słoneczną i jej możliwość wykorzystania w każdym domu.

Kampania społeczna organizowana jest w Polsce przez Instytut Energetyki Odnawialnejpod patronatem Ministerstwa Gospodarki, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Urzędu Regulacji Energetyki, Prezydenta Miasta Torunia i Związku Pracodawców Forum Energetyki Odnawialnej. Kampania organizowana jest w dziewiętnastu krajach europejskich w tym samym czasie pod generalnym patronatem The European Solar Thermal Industry Federation (ESTIF).

ESD to czas, kiedy można dowiedzieć się więcej o energetyce słonecznej termicznej (kolektory słoneczne) i fotowoltaice (panele słoneczne). W jaki sposób? Przez konkursy, zabawy, festyny, prelekcje, bezpośrednie spotkania z instalatorami, wystawy słoneczne i wiele innych ciekawych form.

Przyłącz się do tej akcji przede wszystkim jako aktywny uczestnik, śledząc wydarzenia na specjalnie przygotowanej Słonecznej Mapie Wydarzeń.

 

Zapraszamy gorąco do udziału w naszym Słonecznym Wydarzeniu, więcej informacji już wkrótce.

Zespół WMAE Sp. z o.o.

 
 # #
copyright © WMAE
All rigths reserved

Projekt i realizacja  Artneo
Odwiedziny w tym miesiącu: 20998
Odwiedziny ogółem: 1694194