Mapa strony
Ciekawe linki
BIOGAZOWNIE W NIEMCZECH – WYJAZD STUDYJNY
2010-10-21 08:25:55

BIOGAZOWNIE W NIEMCZECH – WYJAZD STUDYJNY


       Warmińsko-Mazurska Agencja Energetyczna Sp. z o.o. organizuje wyjazd studyjny pn. „Wyjazd szkoleniowy w zakresie technologii funkcjonowania biogazowni – inwestycje w OZE”. Szkolenie dotyczyć będzie rozwiązań technologicznych do produkcji biogazu praktykowanych w Niemczech. Głównym celem wyjazdu jest promocja produkcji energii z odnawialnych źródeł wśród jednostek samorządu terytorialnego, rolników i przedsiębiorców Województwa Warmińsko-Mazurskiego, praktyczne poznanie funkcjonowania biogazowi  o mocy 1 MW i biogazowni rolniczych o mocy 350 kW i 450 kW oraz wyłonienie potencjalnych inwestorów oraz przygotowanie ich do procedur związanych z budową biogazowi i aplikacji środków pomocowych z Unii Europejskiej. Miejscem docelowym wyjazdu jest miejscowość Thallwitz. Dwie mniejsze biogazownie znajdują się niedaleko miejscowości Lipsk. Dokładny program wyjazdu zamieszczony jest poniżej w załączniku nr 2.

        Oferta uczestnictwa w wyjeździe skierowana jest głównie do rolników, przedsiębiorców i samorządowców z terenu Województwa Warmińsko-Mazurskiego zainteresowanych inwestycjami w budowę biogazowni w naszym regionie.
Koszt uczestnictwa w wyjeździe to kwota 300 zł. Opłata obejmuje dojazd, noclegi, wyżywienie, wizyty w biogazowniach, konsultacje oraz ubezpieczenie. Opłaty za uczestnictwo w wyjeździe powinny być  dokonywane po potwierdzeniu przez pracownika Agencji udziału uczestnika w szkoleniu.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

         Zgłoszenia chętnych na wyjazd przyjmowane są bezpośrednio w siedzibie Agencji przy ul. Kopernika 46 a w Olsztynie, telefonicznie pod nr tel. 089 521 59 74, 089 521 59 75 oraz 089 521 59 70, faksem na nr: 089 521 59 71 lub drogą mailową na adres: sekretariat@wmae.pl.

                                                                                                                     ZAPRASZAMY!!!

 

 • PROGRAM WIZYTY STUDYJNEJ

   

   

    • # #
  copyright © WMAE
  All rigths reserved

  Projekt i realizacja  Artneo
  Odwiedziny w tym miesiącu: 17124
  Odwiedziny ogółem: 1744721