Mapa strony
Ciekawe linki
Akutalności
Wypromuj swoją firmę
2012-12-06 08:42:03

Chcielibyśmy poinformować Państwa o rozpoczętym niedawno ogólnoeuropejskim projekcie Repowermap – „Europejska mapa promocji odnawialnych źródeł energii i efektywności energetycznej”, który jest rozwijany przy wykorzystaniu wsparcia Unii Europejskiej za pośrednictwem programu Inteligentna Energia dla Europy.

W inicjatywie tej uczestniczy szereg organizacji z sektora publicznego i prywatnego z kilkunastu krajów, zaangażowanych w rozwój i promowanie odnawialnych źródeł energii. Projekt polega na rozwinięciu i wypromowaniu interaktywnej, powszechnie dostępnej on-line mapy obejmującej: lokalizacje instalacji, producentów, instalatorów oraz dystrybutorów odnawialnych źródeł energii a także budynków efektywnych energetycznie i innych inicjatyw lokalnych związanych z OZE.

Celem projektu jest upowszechnienie i ułatwienie wymiany informacji oraz podniesienie świadomości społecznej w tych obszarach. Koordynatorem projektu Repowermap w Polsce jest Instytut Energetyki Odnawialnej, inicjatywa jest wspierana także przez Związek Pracodawców Forum Energetyki Odnawialnej.

Pragniemy zachęcić Państwa do skorzystania z możliwości bezpłatnej promocji poprzez dodawanie przykładów własnych instalacji (najlepiej ze zdjęciem oraz krótkim opisem) na mapie Repowermap za pomocąformularza.

Swoje instalacje wprowadziły dotychczas m.in. firmy Soldar, "IKOS-TERM" Technika Grzewcza i Solarna, Smart Green Systems oraz HS Solar System.


    MAPA

Przykładowe instalacje można dodawać samodzielnie już od zaraz. Natomiast aby uniemożliwić innym edycję dodanych przez Państwa wpisów należy wstawić podczas dodawania nowego przykładu na mapie w polu „Kod potwierdzający”, otrzymany od nas indywidualny, przypisany wyłącznie Państwa firmie kod autoryzacyjny.

Ponadto, jeżeli dodadzą już Państwo kilka instalacji zachęcamy także do dodania, również bezpłatnie, interaktywnej mapy Repowermap pokazującej wyłącznie Państwa referencyjne instalacje na Państwa stronie internetowej, podobnie jak na podanym przykładzie.

W tym celu proszę skontaktować się z nami w celu uzyskania specjalnego kodu HTML, służącego do integracji mapy ze stroną internetową w widoku pokazującym najlepiej lokalizacje Państwa instalacji.

Dodatkową korzyścią, jaka wynika z uczestnictwa w tym projekcie jest bezpłatna możliwość promocji poprzez nowy, promowany w ramach europejskiej inicjatywy kanał komunikacji z potencjalnymi klientami w skali lokalnej oraz międzynarodowej.

Organizacje, które dołączą do inicjatywy poprzez dodanie mapy na swojej stronie zostaną także wymienione jako Partnerzy projektu Repowermap wraz z logotypami na krajowej stronie internetowej projektu prowadzonej na portalu Instytutu Energetyki Odnawialnej.

Więcej informacji znajdą Państwo w ulotce.

W celu uzyskania dodatkowych informacji skontaktuj się z nami.# #
copyright © WMAE
All rigths reserved

Projekt i realizacja  Artneo
Odwiedziny w tym miesiącu: 13228
Odwiedziny ogółem: 1740833