Mapa strony
Ciekawe linki
Wyjazd studyjny do Szwecji
2012-09-06 13:42:05

          

     

       Wielkopolska Agencja Zarządzania Energią Sp. z o.o. w ramach działań opartych na projekcie Inteligentna Energia dla Europy II (IEE II) podjęła się organizacji wizyty studyjnej do Szwecji dla pracowników WAZE oraz innych regionalnych agencji energetycznych zrzeszonych w stowarzyszeniu Polska Grupa Agencji Energetycznych, w tym również Warmińsko – Mazurskiej Agencji Energetycznej Sp. z o.o.  oraz przedstawicieli jednostek z nimi współpracujących, w dniach 16-21 września 2012.

    Wizyta studyjna zostanie zrealizowana dzięki współpracy z Energikontoret Skane – Szwedzką Agencją Energetyczną w regionie Skane. Partnerami przy organizacji przedsięwzięcia jest także Szwedzko-Polska Platforma Zrównoważonej Energetyki oraz ambasada Szwedzka w Polsce.

      Podczas wizyty w Szwecji zaplanowano m.in. zwiedzanie instalacji związanych z wytwarzaniem energii z OZE i udział w konferencji energetycznej dla przedstawicieli samorządów lokalnych Covenant CapaCITY w Malmö. Uczestnicy wyjazdu będą mieli możliwość poznania wdrożonych, szwedzkich innowacyjnych technologii energetycznych, a także poznania  najlepszych praktyk w zakresie wydajności technicznej i gospodarczej. # #
copyright © WMAE
All rigths reserved

Projekt i realizacja  Artneo
Odwiedziny w tym miesiącu: 23458
Odwiedziny ogółem: 1696636