Mapa strony
Ciekawe linki
Akutalności
Kto szuka oszczędności w energii słonecznej?
2012-06-18 10:36:31

Firma ConQuest Consulting przeprowadziła badanie rynku energii słonecznej w Polsce, na podstawie którego przygotowany został Raport. Zawiera on informacje na temat trendów, tendencji i finansowania kolektorów słonecznych w Polsce.Jak wygląda profil potencjalnego nabywcy kolektorów słonecznych w Polsce? Czy w Polsce istnieją jeszcze środki na ich instalację? Co warto wiedzieć o tym rynku i dlaczego? Czy Polska ma w sobie potencjał inwestycyjny? Jak wyglądamy na tle Europy? Na te i wiele innych pytań odpowiedział ConQuest Consulting w ramach przygotowanego raportu o kolektorach słonecznych.

Dodatkowo istotną część raportu stanowi przeprowadzone przez firmę badanie, które miało na celu poznanie profilu potencjalnego nabywcy kolektorów słonecznych oraz świadomości polskiego społeczeństwa w zakresie energii słonecznej powstającej poprzez używanie tego typu urządzeń.

Raport dostępny jest bezpłatnie na naszej stronie tutaj lub pod adresem: http://www.conquest.pl/2521/raport_rynek_energii_slonecznej


Redakcja Budnews, fot. sxc.hu, Łukasz Przybylski# #
copyright © WMAE
All rigths reserved

Projekt i realizacja  Artneo
Odwiedziny w tym miesiącu: 102
Odwiedziny ogółem: 1702714