Mapa strony
Ciekawe linki
Akutalności
Konkurs fotograficzny pn. „Uchwyć energię Słońca”
2012-03-30 11:57:49

W związku ze zbliżającą się kampanią „Europejskie Słoneczne Dni”, Warmińsko – Mazurska Agencja Energetyczna Sp. z o.o. ogłasza konkurs fotograficzny pn. „Uchwyć energię Słońca”.

Konkurs skierowany jest do uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych i ma na celu ukazanie energii słonecznej w obiektywie aparatu. To właśnie słońce, jako jedno z odnawialnych źródeł energii będzie głównym kierunkiem naszych działań w pierwszej połowie maja, a wszystko za sprawą „Europejskich Słonecznych Dni”. W ramach kampanii odbywają się w całej Europie, w tym i w Polsce, lokalne i regionalne słoneczne wydarzenia na rzecz promocji energii słonecznej. Promocja energetyki słonecznej wśród lokalnych społeczności może przynieść nie tylko wymierne efekty w postaci wzrostu liczby inwestycji, ale również zmienić nastawienie mieszkańców do energii odnawialnej.

Jeśli interesujesz się fotografią, potrafisz uchwycić potencjał słoneczny i jesteś uczniem Szkoły Podstawowej bądź Gimnazjum ten konkurs skierowany jest właśnie do Ciebie. Dla uczestników przewidziane są interesujące nagrody.

Zdjęcia należy przesyłać do 7 maja 2012 r. na podany niżej adres :

Warmińsko – Mazurska Agencja Energetyczna Sp. z o.o.

Ul. Kopernika 46A

10-513 Olsztyn

z dopiskiem: Konkurs fotograficzny „Uchwyć energię Słońca”.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 11 maja, podczas organizowanych przez Agencję zajęć edukacyjnych dla dzieci w ramach kampanii „Europejskie Słoneczne Dni”.

Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.# #
copyright © WMAE
All rigths reserved

Projekt i realizacja  Artneo
Odwiedziny w tym miesiącu: 23519
Odwiedziny ogółem: 1696697