Mapa strony
Ciekawe linki
Akutalności
KONFERENCJA
2012-03-01 12:13:53

            Warmińsko-Mazurska Agencja Energetyczna Sp. z o.o. przy współpracy z Krajową Agencją Poszanowania Energii  oraz Biurem Regionalnym Województwa Warmińsko - Mazurskiego  w Brukseli przygotowuje debatę regionalną poświęconą polityce energetycznej Warmii  i Mazur, a w szczególności źródłom finansowania projektów o tej tematyce w ramach dostępnych programów europejskich.

            Konferencja „Źródła finansowania projektów w obszarze energetyki, ochrony środowiska i innowacji w ramach dostępnych programów europejskich” odbędzie się 14 marca 2012 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Olsztynie.  Ma ona na celu przedstawienie  możliwości wsparcia polityki energetycznej regionu Warmii i Mazur w oparciu o programy takie jak Fundusz ELENA, Program Life+ itd. Kwestie te są szczególnie ważne dla finansowania inwestycji w zrównoważoną energię i ochronę środowiska.

            Do udziału w konferencji zapraszamy przedstawicieli władz samorządowych, instytucji finansowych, organizacji pozarządowych i regionalnych jednostek badawczych. Uczestnictwo w tym wydarzeniu jest bezpłatne.

foto. sxc.hu# #
copyright © WMAE
All rigths reserved

Projekt i realizacja  Artneo
Odwiedziny w tym miesiącu: 18603
Odwiedziny ogółem: 1746190